Dobry Bank patronem dobrego smaku!!!

wtorek, 03 lipca 2018 13:41
Już po raz piąty w Chorzelach odbył się wyjątkowy koncert, taki „z dobrym smakiem” – jak głosi nazwa tego wydarzenia. I po raz kolejny LIMES Bank miał okazję być sponsorem takiego przedsięwzięcia. Tym razem wsparliśmy organizację występu grupy Voo Voo z Wojciechem Waglewskim w składzie.

Niedziela, 1 lipca, nie zapowiadała się optymistycznie. Od rana wiało i popadywało. Ale kiedy punktualnie o godzinie 18.00 rozpoczął się koncert, problemy pogodowe zeszły na drugi plan. Liczył się tylko popis Wojciecha Waglewskiego, Mateusza Pospieszalskiego, Michała Bryndala i Karima Matusewicza – czyli kwartetu z grupy Voo Voo.

Niemal dwugodzinny występ zakończony owacją na stojąco był najlepszym dowodem, że warto wspierać wysmakowaną kulturę. A że był to taki właśnie „Koncert z dobrym smakiem” – w to nie może wątpić nikt z 350-osobowej publiki, która oglądała ten występ na żywo.

LIMES Bank od samego początku wspiera występy ważnych polskich artystów na kameralnej scenie w Chorzelach. W przeszłości wystąpili tu m.in. Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka czy zespół Raz Dwa Trzy.

„Koncerty z dobrym smakiem” od samego początku organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.


 

 

 
Start Start Promocje Dobry Bank patronem dobrego smaku!!!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter