Na wigilii wszystko grało!

piątek, 22 grudnia 2017 10:10
Ach, co to była za wieczerza wigilijna! Liczna grupa mieszkańców, smakowite potrawy, podniosła atmosfera… Tak właśnie podejmowali swoich gości włodarze Gminy Krzynowłoga Mała na Wigilii, która odbyła się 20 grudnia. Wśród zaproszonych osób znalazła się także Aleksandra Wiśnicka, prezes Banku Spółdzielczego w Chorzelach – który realizuje obsługę finansową tego samorządu.


 

Pani prezes odgrywała zresztą na tym spotkaniu niepoślednią rolę. Co to bowiem za kolacja wigilijna bez prezentów? Dlatego prezes chorzelskiego Banku nie przyjechała z pustymi rękami. Obdarowana została Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej, która uświetniała swoją grą środowe wydarzenie. Bank Spółdzielczy w Chorzelach sfinansował zakup instrumentu dla młodych adeptów muzyki, których w orkiestrze nie brakuje.

W zamian za to kapelmistrz orkiestry Sylwester Stolarczyk podziękował całemu zarządowi Banku za wsparcie finansowe i pomoc, której chorzelski BS nie odmawiał od pierwszych chwil powstania zespołu. Byliśmy bowiem jednym z pierwszych mecenasów, którzy rok temu wsparli rodzącą się dopiero orkiestrę. W podziękowaniu otrzymaliśmy dyplom gratulacyjny i niewielką statuetkę z serdecznymi życzeniami.

Ale jak tu jednak nie pomagać takim muzykom, jeśli słyszymy tak wspaniałe wykonanie świątecznych utworów? Aż serce rośnie. I wtedy w duszach – wszystko gra!

 


 

 


 

 


 


 


 

 


 

 
Start Start Promocje Na wigilii wszystko grało!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter