Szlachetna Paczka po raz trzeci

wtorek, 12 grudnia 2017 09:02

 

Naprawdę dobrze jest pomagać! Słyszymy to często z mediów, ale kiedy samemu posmakuje się takiej działalności, trudno jest z tego zrezygnować. To między innymi dlatego już trzeci raz pracownicy Banku Spółdzielczego w Chorzelach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

Po raz kolejny kadra BS Chorzele wybrała rodzinę znajdującą się w trudniejszej sytuacji materialnej i wsparła ją licznymi zakupami, które miały odpowiedzieć na jej potrzeby. W piątek, 8 grudnia, wszystkie paczki przygotowane przez zostały przewiezione do lokalnego sztabu „Szlachetnej Paczki”. Już następnego dnia przesyłka trafiła do adresata.

W niedzielę, 10 grudnia, prezes BS Chorzele Aleksandra Wiśnicka pojawiła się osobiście w sztabie, by odebrać z kolei podziękowanie od lidera „Szlachetnej Paczki” Kamila Wierzbickiego za udział w kolejnej edycji programu. Na miejscu czekała na nią duża niespodzianka. W ramach wdzięczności obdarowana rodzina przekazała Bankowi wspaniałego aniołka. Figurka ta stanie między najważniejszymi trofeami, którymi do tej pory kadra BS Chorzele została obdarowana za działalność społeczną.


 

 


 

 


 

 


 
Start Start Promocje Szlachetna Paczka po raz trzeci
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter