Rodzinna rekreacja z logiem naszego Banku!

Gratulujemy zwycięzcom, uczestnikom i organizatorom! Bo to był naprawdę dobry pomysł i świetna okazja do integracji pokoleniowej i międzygminnej. Tym większy więc fawor spotkał Bank Spółdzielczy w Chorzelach, że mógł zostać sponsorem tak pięknego wydarzenia. O czym mowa? O II Turnieju Tenisa Stołowego w Duczyminie.

 

Pomysłodawcą całej zabawy był Mateusz Piórkowski, sołtys wsi Duczymin, który od kilku lat stara się animować swoich sąsiadów do wspólnej pracy. Rok temu zaproponował on zabawę turniejową w popularnego ping-ponga. Pomysł się przyjął, więc w tym roku konieczna była tenisowa repeta. Udało się to zrealizować w sobotę, 25 listopada.

Na starcie stanęło łącznie 36 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach wiekowych. Wspaniale było patrzeć zwłaszcza na sportowe rodziny, których członkowie rywalizowali we wszystkich możliwych kategoriach. To pokazywało, że sport nie ma żadnych granic.

Tak jak w ubiegłym roku, Puchar Sołtysa Wsi Duczymin otrzymały osoby, które zdobyły pierwsze  miejsca w swoich kategoriach. Pozostali uczestnicy nie wyszli z pustymi rękoma – otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Większość nagród, jak również poczęstunek dla uczestników zabawy zostały zakupione z dotacji Banku Spółdzielczego w Chorzelach. Puchary wręczyła osobiście prezes BS-u Aleksandra Wiśnicka, która gratulowała wszystkim uczestnikom – zarówno umiejętności, jak i zapału do tego, by próbować swych sił w podobnej rywalizacji, a jednocześnie zdrowo spędzać czas w gronie wspaniałych ludzi.

 
Start Start Promocje Rodzinna rekreacja z logiem naszego Banku!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter