Pierwszaki – czyli prawdziwa pierwsza klasa!

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 listopada 2017 09:36

W październiku przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Chorzelach odwiedzili zdecydowaną większość szkół z gmin Chorzele oraz Krzynowłoga Mała. Cele tych odwiedzin były dwa. Po pierwsze – w tym miesiącu zainaugurowaliśmy kolejną edycję projektu TalentowiSKO. Po drugie – podczas szkolnych wizyt mogliśmy obdarować upominkami najmłodsze dzieci, które składały swoje pierwsze ważne ślubowania.

 

Nasze wizyty w kolejnych placówkach pozwoliły na wysnucie kilku ważnych wniosków. Jednym z ważniejszych jest spostrzeżenie, że najmłodsi członkowie społeczności szkolnych to po prostu  PIERWSZA KLASA! Mimo młodego wieku dzieci są bardzo spostrzegawcze, kontaktowe i bardzo chętne do zabawy. Nie ma zatem żadnej wątpliwości, że z chęcią włączą się do konkursów oszczędnościowych. A te w wybranych placówkach już się rozpoczęły.

Dlatego kadra chorzelskiego Banku Spółdzielczego po cichu liczy, że w tym roku szkolnym uda się pobić rekord w ilości środków zaoszczędzonych przez uczniów wszystkich szkół biorących udział w projekcie. Oczywiście do zakończenia zabawy jeszcze daleka droga, ale już trzymamy kciuki za wszystkich. Zwłaszcza zaś za pierwszaków, którzy niedawno zostali oficjalnie przyjęci do swoich społeczności szkolnych. 
Start Start Promocje Pierwszaki – czyli prawdziwa pierwsza klasa!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter