Wielka historia w małych Pszczółkach

poniedziałek, 23 października 2017 08:12

W Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach odbyła się historyczna uroczystość. Historyczna – gdyż po raz pierwszy maluchy z  grupy przedszkolnej złożyły tu ślubowanie na Starszaka. Co ma jednak z tym wszystkim wspólnego nasz Bank? Wbrew pozorom całkiem dużo: zostaliśmy sponsorem upominków – pluszowych Pszczółek.

Wspomniana uroczystość odbyła się w połowie października z inicjatywy dyrekcji przedszkola oraz pani Agnieszki Grabowskiej – wychowawczyni grupy „Pszczółek”. Dzięki temu dzieciaki z tej grupy przejdą do historii tej placówki jako pierwsze „oficjalne” Starszaki – takie, które złożyły uroczyste ślubowanie.

W pasowaniu na przedszkolaka wzięła udział również prezes Banku Aleksandra Wiśnicka. Pani prezes odebrała życzenia od dzieciaków, sama zaś zrewanżowała się drobnymi upominkami dla wszystkich Pszczółek. I mogła przy okazji się przekonać, jak wiele radości może sprawić dzieciom nawet niewielki prezent.

Dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Chorzelach przedszkolaki będą mogły również  czuć się bezpieczniej – dodatkowo otrzymały w prezencie od pani prezes kamizelki odblaskowe, bardzo przydatne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. 


 


 


 


 
Start Start Promocje Wielka historia w małych Pszczółkach
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter