Ruszamy z oszczędzaniem!

PDF Drukuj Email
środa, 27 września 2017 09:40

Niektórzy na ten dzień czekali od dobrych kilku miesięcy. W końcu jednak się doczekali! We wtorek, 26 września, Zarząd Banku Spółdzielczego w Chorzelach oficjalnie zainaugurował kolejną edycję programu TalentowiSKO – czyli programu systematycznego oszczędzania przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych.

 

Wszelkie szczegóły programu zostały przekazane pracownikom zaprzyjaźnionych szkół na specjalnym spotkaniu, które odbyło się w siedzibie chorzelskiej szkoły podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego. Oprócz członków zarządu Banku oraz samych gospodarzy obecni na nim byli reprezentanci szkół z Duczymina, Krukowa, Krzynowłogi Małej, Krzynowłogi Wielkiej, Pościenia Wsi oraz Zarąb. To właśnie te placówki zadeklarowały chęć przystąpienia do zabawy.

Prezes Zarządu Aleksandra Wiśnicka wyjaśniła wszelkie niuanse rywalizacji w oszczędzaniu i zachęcała do jak najliczniejszego udziału w zabawie. Być może uda się pobić ubiegłoroczny wynik, kiedy systematycznie pieniądze odkładało ponad 350 uczniów ze wszystkich szkół!

Pierwsze projekty w ramach programu TalentowiSKO ruszą od początku października. Maraton oszczędzania zakończy się dopiero w maju 2018 roku. Czeka nas więc duuużo pracy. Ale to może tylko cieszyć.

Oj, będzie się działo!
 
Start Start Promocje Ruszamy z oszczędzaniem!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter