Przyjdź do Banku – weź kartkę dla Sybiraka

PDF Drukuj Email
środa, 16 sierpnia 2017 08:06
Od poniedziałku, 14 sierpnia, w chorzelskim Banku Spółdzielczym można nie tylko załatwiać codzienne sprawy związane z obrotem swoimi pieniędzmi. W oddziałach Banku klienci znajdą także nietypowy prezent. To kartka pocztowa z ważnym przesłaniem społecznym.

 

„Wywieśmy flagi. Jest dla Kogo” – taki napis widnieje na pocztówce wydanej z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Chorzel. W ten sposób stowarzyszenie zachęca mieszkańców gminy do pamięci o bitwie rozegranej w Chorzelach 23 sierpnia 1920 roku, podczas wojny polsko-bolszewickiej. Dla naszego Banku jest to zaś o tyle istotne, że partycypował on w kosztach wydruku wspomnianej kartki.

Inicjatorzy akcji zachęcają do tego, by w rocznicę bitwy, 23 sierpnia, wywiesić w domu flagę narodową – w uznaniu odwagi żołnierzy Brygady Syberyjskiej i ich ofiary poniesionej w Chorzelach. Przypomnieniu o tym dniu służyć ma właśnie wydrukowana pocztówka.

Do tej akcji od kilku lat przyłączał się także Bank Spółdzielczy w Chorzelach – najpierw przez wywieszenie flagi, a w tym roku także przez sfinansowanie druku kart pocztowych. Wszyscy klienci, którzy odwiedzą do 23 sierpnia nasz Bank, będą mogli otrzymać kartki bezpłatnie.

I oczywiście zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Chorzele do przyłączenia się do wspomnianej akcji. Wywieśmy flagi – jest dla Kogo.

 
Start Start Promocje Przyjdź do Banku – weź kartkę dla Sybiraka
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter