Bank wspiera kolonijne uśmiechy

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 lipca 2017 13:36

Już po raz piąty Bank Spółdzielczy w Chorzelach wsparł finansowo organizację wakacyjnych półkolonii dla dzieci z terenu gminy Chorzele. Imprezę tę rokrocznie organizuje Chorzelska Fundacja na rzecz Dzieci i Młodzieży „Iskierka”, której Bank jest oficjalnym przyjacielem i donatorem.

 

Dziesięć dni zajęć opiekuńczo-wychowawczych, dwie regionalne wycieczki, wędrówki po historycznych trasach w Chorzelach, zajęcia na basenie – to tylko niektóre z atrakcji, na które mogli liczyć uczestnicy kolejnych półkolonii. Łącznie 35 dzieci w wieku od 7 do 15 przez niemal dwa tygodnie wypoczywało aktywnie, nie musząc wyjeżdżać daleko od  domu. Zajęcia trwały od rana do godzin popołudniowych w siedzibie szkoły podstawowej w Chorzelach.

O wszystko zadbali członkowie Chorzelskiej Fundacji „Iskierka”, którzy wolontarystycznie pracowali z dziećmi i dbali o ich bezpieczeństwo podczas zajęć.

Ostatni dzień półkolonii wypadł w piątek, 28 lipca. Na podsumowanie całego przedsięwzięcia została zaproszona także wiceprezes zarządu Banku, Anna Kosak-Orzoł. Pani Ania podziękowała za kreatywność członków Fundacji i zapewniła ich o gotowości do wspierania także nowych inicjatyw tej organizacji. W zamian otrzymała od przedstawicieli „Iskierki” specjalne podziękowanie za dotychczasową współpracę.

 


 

 


 

 


 
Start Start Promocje Bank wspiera kolonijne uśmiechy
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter