Chorzelski bank wspiera uliczną kulturę

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 lipca 2017 08:14
Po raz kolejny Bank Spółdzielczy w Chorzelach wsparł organizację Ulicznego Kiermaszu Kultury w Krzynowłodze Małej. Po raz kolejny też organizatorzy tej imprezy mogą powiedzieć, że udało im się przygotować ciekawą propozycję dla mieszkańców swojej gminy i całego powiatu przasnyskiego.

 

Kiermasz zorganizowany w niedzielę 9 lipca przyciągnął szerokie rzesze praktycznie ze wszystkich gmin powiatu. Ale też było na co popatrzeć, gdyż przygotowanych atrakcji było zatrzęsienie. Pokazy zabytkowych samochodów, stoiska policyjne i wojskowe, mnóstwo wystawców z całego regionu, wreszcie kilka ciekawych konkursów, które towarzyszyły kiermaszowi – to wszystko działo się jednego dnia na ulicach Krzynowłogi Małej.

Ozdobą pierwszej części kiermaszu był turniej sołecki, podczas którego drużyny musiały mierzyć się w szeregu niecodziennych konkurencji. Dla nas miłym akcentem było to, że do przewodniczenia jury tego turnieju zaproszono prezes Banku Aleksandrę Wiśnicką. Miała też ona zaszczyt wręczyć nagrody dla wszystkich drużyn startujących w trakcie tej zabawy.

Wieczorna część kiermaszu przebiegła pod znakiem występów muzycznych, z legendarną Małgorzatą Ostrowską na czele. Seria koncertów zamknęła udaną imprezę, której sponsorowanie było dla naszego banku wielką przyjemnością.

  


 

 


 

 


 

 
 
Start Start Promocje Chorzelski bank wspiera uliczną kulturę
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter