Lila poznała świat dzięki BS Chorzele!

PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2017 12:14

Kim jest dziewczynka o nieco tajemniczym imieniu Lila? I co ma wspólnego z nią Bank Spółdzielczy w Chorzelach? Okazuje się, że łączy ich całkiem dużo. Przede wszystkim… dziecięca wyobraźnia i chęć wzajemnej pomocy. A wszystko to dzięki projektowi edukacyjnemu chorzelskiego Przedszkola Samorządowego.

 

Ale po kolei. Od początku roku szkolnego nasz Bank wspierał działalność przedszkola, m.in. przez finansowanie publikacji, które wydawały przedszkolaki razem ze swoimi paniami. Współpraca była bardzo owocna, ale najlepsze owoce owa współpraca wydała w ostatnich dniach. Okazało się bowiem, że wychowawczyni dzieciaków, w porozumieniu z rodzicami, wydały własną książeczkę. „Lila poznaje świat” – bo taki tytuł nosi wspomniana publikacja, jest zbiorem opowiadań napisanych przez przedszkolaków i ich rodziców. Każda opowieść jest okraszona rysunkiem zrobionym własnoręcznie przez malucha. I każda historia dotyczy jakiegoś epizodu z życia wymyślonej dziewczynki – Lili.

A przeżycia małej dziewczynki są niesamowite. Lila odwiedza m.in. park dzikich zwierząt, wyrusza do aquaparku, odwiedza weterynarza ze swoim psem Piorunem czy bawi się w cyrku. W ten sposób poznajemy historię życia z całego roku dzielnej przedszkolanki.

W czwartek, 22 czerwca, dzieci z przedszkola odwiedziły nasz Bank i na ręce pani prezes przekazały pierwszy egzemplarz wydrukowanej książki. Ich szczerość i pomysłowość tak zachwyciła wszystkich w banku, że w zamian dzieciaki zostały obdarowane upominkami.


 


 


 
Start Start Promocje Lila poznała świat dzięki BS Chorzele!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter