Szkolno-bankowe GalowiSKO

PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2017 08:31

 

Właśnie zakończył się szósty rok programu TalentowiSKO z Bankiem Spółdzielczym w Chorzelach. Po raz pierwszy jednak zakończył się tak uroczyście. Na zakończenie uczestnicy programu ze wszystkich szkół spotkali się na wspólnej gali, na której wręczono nagrody i wyróżniono najlepszych uczniów biorących udział w projekcie.

 

Szkoły to instytucje z dużym doświadczeniem edukacyjnym. Ale tego, jak zachęcać dzieci do oszczędzania, mogą uczyć się od Banku Spółdzielczego w Chorzelach. Ta instytucja robi wiele, by zachęcić do systematycznego oszczędzania najmłodszych, a jednocześnie – by jak najszerzej włączać w to działanie placówki edukacyjne. I, patrząc po wynikach, a także liczbie partnerskich szkół, udaje się to coraz lepiej.

Program TalentowiSKO rozrósł się na tyle, że potrzeba było oddzielnego spotkania, by przyznać zarówno nagrody indywidualne, jak i szkolne. Dlatego też prezes BS Chorzele Aleksandra Wiśnicka zaprosiła wszystkie partnerskie szkoły na GalowiSKO, podczas którego można było podsumować wszystkie podjęte działania i przyznać nagrody najlepszym.

Najpierw nagrody indywidualne otrzymali najlepsi uczniowie z każdej szkoły, którzy brali udział w programie oszczędności – nie tylko systematycznie odkładali pieniądze na SKO, lecz także brali udział w konkursach szkolnych i podejmowali wysiłek na rzecz propagowania idei konkursu. Mistrzów Oszczędzania wyłoniono w siedmiu – tylu, ile szkół przystąpiło do tegorocznej edycji programu TalentowiSKO.

Mistrzowie Oszczędzania 2017


Wyróżnienia 2017

Następnie nagrodzono szkolnych koordynatorów projektu, a także wolontariuszy wspierających Bank w realizacji programu.

Najważniejsze pozostawiono na koniec – informacja o tym, kto wygrał rywalizację szkolną, była chyba najbardziej oczekiwaną wiadomością podczas wtorkowego spotkania. I kiedy prezes Aleksandra Wiśnicka odczytała kolejność miejsc, najgłośniej mogli cieszyć się przedstawiciele Zespołu Szkół w Duczyminie. To właśnie ta placówka po raz pierwszy triumfowała w tej rywalizacji.

Oto wyniki tegorocznego programu TalentowiSKO z Bankiem Spółdzielczym w Chorzelach:

1. Zespół Szkół w Duczyminie


2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Krukowie4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Chorzelach5. Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej6. Zespół Szkół w Zarębach7. Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej


Warto też odnotować, że gościem specjalnym tej uroczystości była Urszula Szulc z Warszawskiego Instytutu Bankowości – Dyrektor Programu Bakcyl. Pani Urszula wręczyła certyfikaty dla szkół biorących udział w BAKCYL-u, do którego również przystąpił chorzelski Bank Spółdzielczy. Zaświadczenia odebrały dyrektorki z Zespołu Szkół w Duczyminie oraz Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej, czyli szkół, które przystąpiły do tegorocznej edycji BAKCYL-a.

 
Start Start Promocje Szkolno-bankowe GalowiSKO
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter