Bankowe MoCartowanie

PDF Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2017 07:56
Chorzelski Bank Spółdzielczy jest znany z tego, że chętnie wspiera imprezy kulturalne, które dzieją się na terenie gminy Chorzele. Bankowe logo znalazło się więc na plakatach koncertu przygotowanego na początku czerwca w samym mieście. Tym razem jednak mecenat dla Banku był samą przyjemnością. Wszystko dlatego, że na specjalne zaproszenie przyjechała tu Grupa MoCarta.

 

Znany kwartet smyczkowy pojawił się na północy Mazowsza na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Chorzel, które od kilku lat organizuje „Koncerty z dobrym smakiem”. I tegoroczni goście idealnie wpisali się w hasło przyświecające TPCh. Występ, który przygotowali dla ponad 600 widzów, stał się prawdziwym wydarzeniem kulturalnym. Występem, łączącym w sobie inteligentny humor, prawdziwą muzyczną wirtuozerię i wielką swobodę.

Wydarzenie z 3 czerwca potwierdziło, że także w mniejszych miejscowościach można organizować imprezy z dużym wyczuciem smaku. Dlatego tym milej było Bankowi Spółdzielczemu w Chorzelach współorganizować takie wydarzenie i wesprzeć finansowo przygotowania do prawdziwej muzycznej uczty.

 
Start Start Promocje Bankowe MoCartowanie
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter