„Biegaliśmy ku Świętości”

PDF Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 14:19
Bank Spółdzielczy w Chorzelach jest od początku partnerem tej akcji.W czwartek, 18 maja, na stadionie sportowym w Chorzelach odbył się IV „Bieg ku Świętości”. Jest to bardzo ciekawa impreza rekreacyjno-sportowa zorganizowana przez miejscowe Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

 

W imprezie tej wzięli udział biegacze – od przysłowiowych lat 5 do 105. A w zasadzie najmłodsi uczestnicy mieli jeszcze mniej lat: na najkrótszych dystansach wystartowały nawet przedszkolne 4-latki. Już sam ten fakt dowodzi, że impreza porwała praktycznie wszystkich.

Odcinki do pokonania przygotowane przez organizatorów zmieniały się wraz z kategorią wiekową. Najmłodsi uczestnicy startowali na 200 metrów, najstarsi – na 2 kilometry. Wszystkimi jednak w równym stopniu kierowała radość, że można w taki sposób spędzać majówkowy czas. Tym bardziej że „Bieg ku Świętości” odbywał się ku pamięci naszego wielkiego rodaka, papieża Jana Pawła II. Dotacja bankowa została przekazana m.in. na zakup pamiątkowych medali dla każdego uczestnika biegu. To zaś może być impulsem do rozwoju kariery lekkoatletycznej przez najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dlatego roześmiane buzie dzieciaków były dla nas wystarczającym dowodem, że środki przekazane na realizację takiego wydarzenia odpowiednio zaprocentowały. Cieszymy się, że kolejny raz udało się nam wspólnie zorganizować coś, co połączyło tak duże grono osób


 


 


 

 
Start Start Promocje „Biegaliśmy ku Świętości”
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter