W naszym Banku nie tylko pieniądze są bezpieczne ;-)

PDF Drukuj Email
wtorek, 14 lutego 2017 11:03
          W niedzielne przedpołudnie nasi Przyjaciele ze „Stowarzyszenia Duczymin – Razem Możemy Więcej” zorganizowali ciekawe wydarzenie dla mieszkańców Duczymina i okolic. Skoro trwa zima, warto było skorzystać z okazji, dlatego członkowie stowarzyszenia zorganizowali kulig połączony z ogniskiem integracyjnym. A Bank Spółdzielczy w Chorzelach stał się jednym z partnerów tego przedsięwzięcia.

   

 Trasa, którą sunęły sanki z dziećmi i młodzieżą, biegła przez lasy okalające Duczymin. Oczywiście nie obyło się  bez wywrotek – ale to tylko spowodowało, że było więcej zabawy. Kulig zakończył się ogniskiem  na boisku szkolnym . Prezes Stowarzyszenia, a jednocześnie sołtys Duczymina – Mateusz Piórkowski – zadbał o wszystko. Dlatego to jemu należą się podziękowania i gratulacje w związku z udaną imprezą.

       My zaś cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do tego wydarzenia. Bank Spółdzielczy w Chorzelach przekazał kamizelki odblaskowe dla wszystkich uczestników kuligu. Kamizelki pozostaną już u Stowarzyszenia, by także w przyszłości mogły służyć bezpieczeństwu dzieci biorących udział w imprezach przygotowanych przez tę organizację.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 


 
Start Start Promocje W naszym Banku nie tylko pieniądze są bezpieczne ;-)
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter