Czytelna lekcja z prezes chorzelskiego BS

PDF Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2017 11:33

          Prezes Zarządu chorzelskiego Banku Spółdzielczego zdążyła już się wcielać w różne role podczas swojej kadencji. Ale takiej próby jeszcze nie przechodziła. We środę,
18 stycznia, pani prezes musiała stanąć oko w oko z grupą gimnazjalistów – po to, by zachęcić ich do.. czytania!

          W ten sposób Aleksandra Wiśnicka rozpoczęła autorski program realizowany przez Zespół Szkół w Zarębach – mający upowszechniać czytanie przez młodzież gimnazjalną. Przez cały rok 2017 raz w miesiącu uczniowie będą spotykać się z wyróżniającą się postacią lokalnej społeczności, by porozmawiać o książkach. Prezes chorzelskiego banku zainaugurowała cykl, który został nazwany „Kształtowanie kompetencji czytelniczych”.

         Zapewne opanować grupę rozbrykanych gimnazjalistów nie jest łatwo. Dzięki jednak „Oskarowi i pani Róży” Erica-Emmanuela Schmitta udało się to znakomicie. Aleksandra Wiśnicka wyjaśniła, dlaczego akurat tę książkę warto przeczytać i na dowód sama zaprezentowała wybrany fragment utworu. Potem zaś nastąpiła ciekawa rozmowa z przedstawicielami młodego pokolenia na temat czytania książek i korzyści, które z tego można wynieść. Jak sama mówiła pani prezes – rozmowa była pouczająca dla obu stron.

Na koniec pani Aleksandra życzyła swoim rozmówcom wielu doznań podczas lektury i zachęciła ich do poszukiwania własnej ulubionej książki.  
Start Start Promocje Czytelna lekcja z prezes chorzelskiego BS
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter