BS Chorzele zmienia oblicze!

PDF Drukuj Email
wtorek, 26 września 2017 09:54


Już nieco za ponad kwartał Bank Spółdzielczy w Chorzelach dokona odważnego skoku w przyszłość. Od 1 stycznia 2018 roku oficjalnie rozpocznie działalność LIMES Bank Spółdzielczy. Ze zmianą pojawi się nowe logo, kolorystyka
i jeszcze skuteczniejsza aktywność.

 

Ostatnie lata są dla Banku Spółdzielczego w Chorzelach bardzo sprzyjające. Doskonałe wyniki finansowe, rozszerzenie działalności na kolejną gminę, wdrożenie nowych rozwiązań, takich jak konta walutowe – to tylko niektóre z naszych osiągnięć. Nadszedł więc czas na pokonanie kolejnej granicy. Od początku nowego roku nasz bank zmieni swoją nazwę na LIMES Bank Spółdzielczy.

Wskazana zmiana jest podyktowana kilkoma czynnikami.

Po pierwsze, dążymy do rozszerzenia naszej działalności i wyróżnienia się na rynku. Na samym Mazowszu funkcjonuje ponad 50 banków noszących nazwę „Bank Spółdzielczy w XYZ”. Chcemy przełamać pewien szablon i pokazać wszystkim klientom, że możemy działać niezależnie od nazwy. A nie ma w kraju i w Europie drugiego LIMES Banku Spółdzielczego.

Po drugie, chcemy pracować przede wszystkim na swoją markę. Stąd postawiliśmy na nowe logo i nową kolorystykę. Taką, która będzie kojarzona nie ze wszystkimi bankami spółdzielczymi, ale z jednym, jedynym bankiem działającym na Mazowszu.

Wreszcie po trzecie, dzięki zmianie nazwy ułatwimy klientom posługiwanie się naszą nazwą w sferze informatyki. Skrócona nazwa „LIMES Bank” będzie krótsza i pozbawiona polskich znaków. A także nowocześniejsza, co ma znaczenie we współczesnym marketingu bankowym.

A poza tym nie zmienia się nic. Wciąż będziemy bankiem będącym blisko naszych klientów. Taka sama będzie struktura spółdzielcza, takie same będą zasady usług bankowych. Będziemy tylko lepiej rozpoznawalni na rynku. A przez to bardziej konkurencyjni.

Dlatego już niedługo powitamy naszych klientów w LIMES Banku Spółdzielczym – Banku bez granic. Teraz nie będzie ograniczać nas nawet nazwa!

 
Start Start Ważne informacje BS Chorzele zmienia oblicze!
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter