Bank Spółdzielczy w Chorzelach wyróżniony

PDF Drukuj Email
piątek, 05 maja 2017 08:29
Po raz kolejny Bank Spółdzielczy w Chorzelach został wyróżniony w rankingu sprzedażowym prowadzonym przez firmę ubezpieczeniową Concordia. Kolejny już rok z rzędu okazaliśmy się jednym z najprężniej działających banków na rynku ubezpieczeniowym – jeśli chodzi o teren północnej Polski.

         Firma Concordia Polska od wielu lat świadczy usługi ubezpieczeniowe związane z rynkiem finansowym. Dzięki temu zyskują klienci, którzy mogą np. ubezpieczyć swój kredyt, jak i same banki, które otrzymują dodatkową ochronę pożyczanych pieniędzy. Cyklicznie prowadzone są też rankingi i konkursy dla banków prowadzących razem z firmą Concordia takie ubezpieczenia.


       Chorzelski Bank Spółdzielczy od dziesięciu lat, przoduje w realizacji podobnych ubezpieczeń. Podobnie było w roku 2016, za co otrzymaliśmy wyróżnienie podczas niedawnej gali Concordii. Na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się 26 kwietnia w Mrągowie, prezes chorzelskiego BS Aleksandra Wiśnicka odebrała pamiątkową statuetkę i dyplom za osiągnięcie wysokich wyników sprzedażowych. 
Start Start Ważne informacje Bank Spółdzielczy w Chorzelach wyróżniony
free pokereverest poker revie

Bankowość internetowa

Kursy Walut

Kartosfera

Reklama
Kartosfera-instrukcja postępowania
Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w płatnościach internetowych kartą
Reklama
Logowanie do portalu

Newsletter